Pendik Brölör Servisi – 0216 441 45 00

brulor-servisi

İstanbul Anadolu yakasının her bölgesine brülör servisi hizmetimiz vardır. Başta GökçeÜretBaymakAlarkoRielloElcoBaltur ve Demirdöküm olmak üzere bütün brülör marka ve modelleri hakkında yeterli bilgi ve ekipmana sahip firmamız sizlere brülör servis hizmeti sunmaktadır. Yedek Parçalarımız 1 (bir) yıl Ari Teknik Servis garantisi kapsamındadır. Brülör ve kazan servisi konusunda uzman firmamız yetki belgeleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Her marka ve model brülör bakımı, onarım gibi servislik hizmetleri vermekteyiz.

Pendik Baymak Servisi

Merkezi sistemli binalarda sıcak su kazanlarının çalışmasını sağlayan doğalgaz yakıtlı brülör servisi hizmeti sunmaktayız. Apartman yöneticilerinin sorumluluğunda olan ve apartman sakinlerinin mağdur olmaması için en ufak brülör arızasında bile bizleri arayabilir teknik servisimizden yardım alabilirsiniz. Uzun yıllar İstanbul ve çevresine hizmet verdiğimizden dolayı elimizde gereğinden fazla yedek parça bulunmaktadır. Hiçbir arızayı gideremediğimiz yada yedek parça temin edemediğimiz olmamıştır.

 

Malum dört mevsimi bir arada yaşadığımız bir coğrafi konumda bulunmaktayız ve kış ayı sadece üç ay sürmektedir. Bu durumda sıcak su kazanlarımız yani brülörler kocaman bir sene içinde sadece üç ay çalışmakta geriye kalan dokuz ay ise çalışmamaktadır. Uzun süreli beklemelerden dolayı brülörler tozlanır, elektrik kesintilerinden yada voltaj akımının yükselip düşmesinden dolayı bozulabilir, kullanıma bağlı olarak zaman içinde işlevlerini dahi yitirebilirler.

 

Kış ayının gelmesi ve şiddetli soğukların başlaması ile brülör arızaları fark edilebilmektedir. Hal böyle olunca büyük bir birikim ve yoğunluk oluşmaktadır. Bizler brülör servisi olarak ne kadar hızlı hareket edip her müşterimizin mağduriyetini gidermek istesek bile zaman ve yoğunluk bunu güçleştirmektedir. Kara kış ayında brülörün arızasının giderilmesi için bir hafta sonrasına randevu almanız gerekebilmektedir. Böyle durumlar ile karşılaşmamanız için soğuk günler gelmeden sıcak su kazanlarının çalışıp çalışmadığını önceden kontrol edip arıza tespitini yaptırmanız gerekmektedir.

Pendik Brölör Servisi – 0216 441 45 00” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir